שר המשקאות | מכירת משקאות סיטונאות ויחידים
הזמנת מקום בבר
להזמנת מקומות בבר בלבד - 0523989352

אם אתם מבינים בוויסקי ורוצים ליהנות ממשקה משובח במחיר אטרקטיבי, כדאי שתכירו את רשת שר המשקאות. הרשת מוכרת בסניפיה ובאתר שלה מגוון איכותי של סוגי וויסקי מוכרים וייחודיים במחירים סיטונאים משתלמים במיוחד. מהמבחר כל אחד יכול למצוא סוג וויסקי שמתאים לטעמו ולכיסו.

 

מגוון סוגי וויסקי

וויסקי הינו משקה חריף מבוקש ונפוץ במדינות רבות כמו ארה"ב, אירלנד, סקוטלנד, אוסטרליה, יפן וישראל. הוא מופק מזיקוקם של דגנים שונים עם הליכי הלתתה ויישון בחביות של עץ אלון לפרקי זמן שונים, שיכולים להימשך לשנים רבות. חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון סוגי וויסקי מכל רחבי העולם של היצרנים הטובים ביותר. אצלנו סוגים של וויסקי כוללים בין היתר:

  • סינגל מאלט - שפירושו לתת, עשוי ממאה אחוז לתת, ומוצע כסינגל מאלט שמקורו ממזקקה אחת או בלנדד מאלט שמקורו ממספר סוגי סינגל מאלט. מדובר בוויסקי כדוגמת גלנדפידיך סולרה רזרבה 15 שנה, המיוצר באזור הררי סקוטלנד ומיושן בשלושה סוגי חביות אלון  לקבלת וויסקי מאוזן עם טעם מתמשך וניחוחות עמוקים.

  • בלנדד סקוטש - שפירושו מעורבב, מכונה גם סקוטש עקב מקורו הסקוטי. בין סוגי הסקוטש הידועים ניתן למצוא את השיבס, גוני ווקר וגרנט'ס.

  • בורבון - וויסקי המיוצר בצפון אמריקה, מורכב מלתת ותירס. בין סוגי הבורבון היותר ידועים ונמכרים בעולם ניתן למצוא את ג'ק דניאל'ס, המיוצר במדינת טנסי עוד מהמאה התשע עשרה בהליך ייחודי.

  • וויסקי אירי - מיוצר מתערובת של לתת ודגנים כמו שעורה, שיבולת שועל ושיפון, ועובר הליך זיקוק ייחודי עם טעם וריח קלים. בין הסוגים הידועים ניתן למצוא את בושמילס וג'יימסון.

  • וויסקי יפני - נחשב לוויסקי משובח, וידוע בייחוד בסוגי הסינגל מאלט שלו שהינם בעלי טעם וסגנון ייחודי הדומה לוויסקי הסקוטי. כך לדוגמא, אנו מייבאים את הוויסקי יאמאזאקי 10 שנים, סינגל מאלט של חברת סנטורי המקבל מים טהורים ותנאי התיישנות מעולים, בעל טעם רך מעט מתוק וגוף מלא.

 

הזמנת וויסקי מובחר במחיר משתלם

הזמנת וויסקי מובחר במחיר משתלם מוצעת בבטחה ובקלות ישירות דרך האתר שלנו, או על ידי הגעה לאחד מסניפי הרשת שלנו. כמו כן, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת סוגי וויסקי, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם שר המשקאות בטלפון 03-6810681.